Mälestused

Täname südamest teid kõiki unustamatute pidude, positiivse tagasiside ja ilusate hetkede eest!

Me oleme ühed tõeliselt õnnelikud roxykad, et meid on kutsutud alati vaid parimasse seltskonda ja kõikjalt saanud kaasa nii õnnest õhkavad sõnad. Teie erilised hetked, mis on saanud meiega koos säravateks mälestusteks inspireerivad meid südamest panustama ja alati vägevad olema.

Et meil oleks koos pidu, mis ka pidu on!

Aitäh, et olete tantsu- ja möllurahvas, armsad eestlased!

Oleme ääretult tänulikud muusikutele, kes Roxysse on nii palju panustanud. Aitäh, kallid Priit Jääger, Rait Herman, Albert Lass, Ken Koemets, kes on olnud meie vinged liikmed. Lisaks täname professionaale, kes tõttavad südamega appi, kui keegi Roxykatest peab olema kusagil mujal: Temo Saarna, Jaanus Salm, Ivar Lints, Kalle Kindel, Jaan-Andres Tellus ja Hendrik Haljas. Koos heade inimestega sünnivad parimad asjad. 

Hei, armsad Roxykad!

Tahtsime Teiega jagada ülimalt positiivset tagasisidet pulmapeost.

Teete suurepärast tööd, tegite oma esinemist täie pühendumusega. Me jäime väga rahule ja sama võib külaliste kohta öelda. Sisuliselt nii kui lavale tulite, oli kogu kamp tantsupõrandal 🥰
Kindlasti kohtume veel tulevikus. Koostöö Teiega oli nii sujuv, elasite meie suurele päevale kaasa ja muutsite selle südmusega meie jaoks veel erilisemaks!

Aitäh, aitäh, aitäh, teile armsad!️

Tervitades

Olen oma töös näinud paljusid bände. Julgen öelda, et teen vahet heal ja tavalisel bändil. Roxy kindlasti kuulub heade hulka. Energia ja pühendumus paistab lavalt ka kõige suuremale võhikule kaugelt ära. Roxy- see ongi pidu ja möll. Kui ma mõnda peobändi kellegile peaksin soovitama siis esimesena tuleks kohe Roxy pähe.

Raske on alustada kuna emotsioone on nii palju 🙂 Katre ja bändiga koostööd teha on lihtsalt super. Nad olid nõus esitama meie tseremoonial Metsatöllu laulu ilma mingi küsimuseta ja meie teadsime, et Katre hääl on just nii võimas selle laulu jaoks ❤ Siiani tõusevad ihukarvad püsti, kui meenutame seda päeva! Kõik laulud, mida soovisime nad esitasid meile! See energia, mida ta edasi annab inimestele on võimas ja kirjeldamatu! Kui soovid, et kõik inimesed naudiksid pidu ja rockiksid sajaga, siis just Roxy tulebki kutsuda! Lihtsalt imeline ❤ See bänd teeb oma asja südamega!

Tere

Tahtsin veelkord öelda kui hea meel mul on, et meie pulmas mängisite. Saime külalistelt teie suunas üksnes kiidusõnu ja mitte vähe.

Tahtsin ka pulmakülalisena täiendavad tänusõnad edastada eilse super esituse eest! Pole tükk aega otse nii puhast vokaali kuulnud ja matkaraja tseremoonial olin ülimalt üllatunud. Nagu kuulsin, siis olete samuti Tartust ja päris kindlasti võtan teiega ühendust kui vähegi vajadust tekib elava muusika järele. Kõike kõige paremat! Üks mitmest Tarmost Tarmo pulmast 🙂

Tervitused teile!

Kirjutan igaks juhuks veel, kuigi eile juba saite meie kõigi poolt palavaid tänusõnu. Ma ütlen ausalt, ma pole end kunagi sellise peonaelana tundnud kui eile. Ma ei kuulnud muud kui õnnelikke õhkamisi, et kutsusin sellise bändi ja kust ma teid küll leidsin. Aitäh selle möllu eest, ärge siis peatuge enne kui kogu Eesti on sellist pidu saanud kogeda!

Vot see, mida teie teete on korralik musikaalne rusikas! Tänan vingelt esitatud lugude eest ja valutava kõri eest siis vist ka. Cheers!

Ansambel Roxy käis Foxway (endise nimega Replace) suvisel ühisüritusel esinemas juulis 2020. Eesti suvele iseloomulikult, kostitati nii meid kui ansambli liikmeid päikese, vihma ja tuultega, kuid see ei heidutanud kumbagi osapoolt. Tabades täpselt publiku vaibi, andis Roxy meeldejääva ning kaasakiskuva kontserdi ligi 200 pealisele kuulajaskonnale. Koostöö sujus meil tõrgeteta ning ootame põnevusega meie järgnevaid koostöövõimalusi. Aitäh Teile 🙂

Katre, sul on meeletult hea tämber ja suhtled rahvaga nii vabalt. Oli imeline õhtu, aitäh!

Tere, suur tänu, et muutsite meie päeva meeldejäävaks, koik olid VAIMUSTUSES BÄNDIST, eelkõige pruutpaar, no SUPER ❤ Soovin Teile edu ja jätkake samas vaimus!!!

Tere, meie täname eilse eest,  kõik oli super! Külalistelt väga positiivne tagasiside!

Roxy esines meie pulmas 2016 suvel, see oli nende esmane kogemus pulmaesinemisel. Kõik algas tantsuketti tantsides sees ja õues, ning siis ei istunud enam keegi paigal. Bänd Roxy oli meie pulmapeo möllu tõeline tugi. Läbi said tantsitud kõik võimalikud tantsude variandid. Meie kui ka peokülaliste arvates olid ja on nad #ülisuperbänd Väga elav bänd ning julgen soojalt soovitada kõigile, kes eelistavad pigem rokilikku tantsumuusikat ❤ 🙂

Pidasime 5. septembril 2020 Eesti- Soome pulmad Ohukotsu küünis ja 90 protsenti meie külalistest olid soomlased. Algselt oli meil plaanis ansambel Soomest kaasa võtta, et muusika oleks kõigile tuttav. Kaks nädalat enne pulmapäeva meie bänd siiski teatas, et nad ei pääse meie pulma ja olime ausalt öeldes üsnagi paanikas. Ega muud ei olnud teha kui hakata kohe otsima Eestist uut bändi, kellel võiks äkki õnnestuda ka paar soomekeelset lugu. Muidugi olid paljud ansamblid juba broneeritud, kuid peaaegu kõik nendest juba broneeritud bändidest soovitasid meile Ansamel Roxyt. Võtsimegi siis ühendust bändi täiesti võrratu lauljanna Katrega ja broneerisime Roxy esinema meie pulma, sest see oli neil imekombel vaba. Vaid kahe nädalaga õppisid nad ära mitte ühe, vaid neli soomekeelset laulu ja sellega päästsid ära nii meie kiriku tseremoonia kui ka meie esimese tantsu pulmapaarina. Roxy energia, professionaalsus ja repertuaari suurus oli rohkem, kui oleksime võinud kunagi isegi unistada! Meie külalised olid enamasti 30–40-aastased ja keegi neist ei jäänud laua taha istuma, vaid kõik olid tantsimas ja laule kaasa laulmas. Kui me mõtleme, mida Roxy kahe nädala etteteatamisajaga saavutada suutis, siis pikema etteteatamistähtajaga on nende piiriks vaid taevas. Soovitame Roxyt kogu südamest kõigile, kuna nad mitte ainult ei päästnud meie pidustusi, vaid tegid neist 2020 aasta parimad pidustused!

Hei. Te olete lihtsalt võrratud! Erilist sära lisab muidugi imekaunis punapäine solist, kui tuleleek oma temperamendiga. Lööb terve lava särama. Nagu ilutulestik. Kust tean, aga olime eilses pulmas 🥰

Tere Roxy! No millest ma alustan….kui sul on ikka niivõrd püss solist ja taustal sellised hurmurid, kellest igaühe peale võiks täiesti eraldi bändi ülesse ehitada, siis on kõikvõimalikud Grammyd jms auhinnad juba põhimõtteliselt asjasse sisse kirjutatud. Roxy puhul annab kõigele eelnevale veel erilist lisaväärtust see Katre oskab tõesti jõhkralt hästi laivis laulda, ning kogu see kirg ja energia mis lava pealt tuleb, paneb ka kõige jäigema puusa nõksuma ja jämedama jala tatsuma.

Olid meiega peol?

Kui Sulle tundub, et tahaksid veel mälestusteradadel käia, siis siin on  mõned Katre esitused saatest “Su nägu kõlab varsti tuttavalt”

https://play.tv3.ee/snkvt-katre-sepp-tones-and-i-dance-monkey-10351972

https://play.tv3.ee/snkvt-katre-sepp-nazareth-love-hurts-10353240

https://play.tv3.ee/snkvt-katre-sepp-patricia-kaas-mon-mec-a-moi-10354952