Mälestused

Täname südamest teid kõiki unustamatute pidude, positiivse tagasiside ja ilusate hetkede eest!

Me oleme ühed tõeliselt õnnelikud roxykad, et meid on kutsutud alati vaid parimasse seltskonda ja kõikjalt saanud kaasa nii õnnest õhkavad sõnad. Teie erilised hetked, mis on saanud meiega koos säravateks mälestusteks inspireerivad meid südamest panustama ja alati vägevad olema.

Et meil oleks koos pidu, mis ka pidu on!

Aitäh, et olete tantsu- ja möllurahvas, armsad eestlased!

Oleme ääretult tänulikud muusikutele, kes Roxysse on nii palju panustanud. Aitäh, kallid Priit Jääger, Rait Herman, Albert Lass, Ken Koemets, kes on olnud meie vinged liikmed. Lisaks täname professionaale, kes tõttavad südamega appi, kui keegi Roxykatest peab olema kusagil mujal: Temo Saarna, Jaanus Salm, Ivar Lints, Kalle Kindel, Jaan-Andres Tellus ja Hendrik Haljas. Koos heade inimestega sünnivad parimad asjad. 

Roxy on kindlasti minu jaoks selle aasta parim leid! Esinesid meie ettevõtte peol. Elav ja särtsakas laulja tõmbas koos megaägedate muusikutega meie peo korralikult käima. Tantsulõvide kõrval said isegi müürililled endale jalad alla. See emotsioon ja tantsumaraton, mida Roxy meile pakkus tekitas jutuainet kontoris veel paariks nädalaks. Meie kõige nõudlikum klient, kes peol oli ütles :”Roxy oli nüüd küll positiivne üllatus!” Sellepärast tahan ma neid veel ja veel oma üritustele kutsuda. Kui tahad kogeda pidu, kus tantsid nii, nagu homset polekski, siis see bänd on just sinu jaoks! Küte! Roxy = pidu!

Heii! Mina siin- Maprist! Tahtsin kohe eraldi öelda, et kui me sügisel hakkasime bändi otsima ja kuskilt teid avastasin, siis teadsin kohe- teie suudate panna kõik karud tantsima! Oli megavinge ja ma ei imesta üldse, kui kohtume veel Aitäh!

Tere, kulla Katre!

Me oleme sõna otseses mõttes hõljunud seitsmendas taevas… See oli ikka meie unistuste pulm, koos suurepärase seltskonnaga, kes olidki päriselt nii erinevatest kohtadest saabunud selle ürituse pärast.

Aga tulles teie juurde – no väärite oma nime – peobänd Roxy! Ikka esimesest loost peale rahvas rokkis lihtsalt nii, et ilmselt olid kõik aluspesuni märjad Ja kõik need quilty pleasure lood, mida keegi ausalt ei julge välja öelda, et meeldib, aga sõnad on kõigil peas ja lauldakse kaasa täiest kõrist. Super ajarännak läbi kümnendite ja ajastutruud kostüümid pakkusid erinevas vanuses külalistele äratundmisrõõmu.

Ja mis mõnus sünergia tekkis bändi ja külaliste vahel! Külmavärinad tekivad siiani, kui sellele tagasi mõtleme. Pean mainima ka meie pulmapeole eelnenud omavahelist suhtlust, sest see oli nii orgaaniline lihtsalt. Kõik küsimused said julgustava, toetava ja sõbraliku vastuse ning tõesti oli peol juba tunne, et oleme vanad tuttavad, mis andis tegelikult nii palju juurde, sest ära jäi ebalev suhtlus. Nii ja lõpetuseks palus peigmees kirjutada, et on väheseid laive, mida ta on nautinud – Roxy esinemist nautis täiega!

Oeh, te olete lihtsalt ägedad!!!

Saadame teile kuhjaga häid soove ja loodame, et teil on mõnus ning toimekas peosuvi! Ja et meie pidu oli vaid soojenduseks, the best is yet to come!

Suurte soojade tervitustega

Tahtsin teid kogu hingest tänada! See pidu oli niiivõrd vinge ja teil oli selles suurim osa! Peale selle et mina rokkisin kõik endast välja, kuulsin ka külalistelt vaid ülivõrdes kiidusõnu. Isa ütles eile “kui siiani on meil olnud siin vaid süldikad, siis vot Roxy oli Bänd suure algustähega” Super sound, super repertuaar, super kostüümid, super meeskond. Ma olen lihtsalt kõrvuni armunud teisse! Aitäh, et teete seda mida armastate ja teete seda niivõrd hästi! Ma olen enam kui veendunud, et see ei jää kaugeltki esimeseks ja viimaseks koostööks teiega…..

Aitäh-aitäh-aitäh!! Me oleme teiega ülimalt rahul ja õnnelikud, et tulite!! Me kuulsime teie kohta ka väga palju head tagasisidet.

Nonii, pidu peetud ja tagajärjed põetud.

Avavalss kukkus välja täpselt nii ootamatult kui plaanitud oli. Üks avavalsi osaline ei saanud väidetavalt arugi, et bänd lavale tuli ning kaks inimest sealt seltskonnast küsisid, et kas nad mängisid seda päriselt ise. Lisaks meie arvates kukkus ka ägedalt välja pruudipärja mahamängimine ja sellele järgnenud uue noorpaari tants. Kogu teie kava töötab ülihästi ja ei jätnud kedagi külmaks. Igaljuhul suur aitäh ägeda peo eest ja uute kohtumisteni!

Hei Katre ja kogu Roxy!

Te olete imeinimesed.

Mitte ainult bänd vaid tõelised peo käimatõmbajad, üleval hoidjad ning boostiga lõpetajad :)

Kõik külalised olid väga rahul ning teie videoid youtubest vaatasime veel eilegi, kui valutavaid jalgu ja lihaseid tünnisaunas soojendasime.

Loodan, et kohtume veel ja veel.

Soojad tervitused!

Mega suured tänud teile :)
Nagu külalised ütlesid: Pruudi ja bändiga panin ma kümnesse, siis täpselt nii see ongi. Näha oma vanemaid, kes naudivad pensionipõlve, teie lugude saatel tantsimas oli päris uskumatu ;)
Ja kui hea sõber Veiko, va kustumatu Duraceli jänes ütleb, et “Täna saab vähemalt naha soojaks”, on ikka väga suur saavutus :)

Suured suured tänud teile meeldejääva õhtu eest!

Tahtsin teid veelkord tänada vägeva ja meeldejääva esituse eest. Olen ka külalistelt teie kohta saanud vaid kiidusõnu. Suur tänu veelkord, loodetavasti kohtume veel mõnelgi peol.

Parimate soovidega

Tere armsad!

Aitäh aitäh aitäh!

Tõmbasite meie pulmapeo ikka korralikult käima ja külalistel jätkus vaid kiidusõnu, kõik oli väga äge ja mõnusalt tempokas, täpselt nii nagu me soovisime.

Suur aitäh ka südamlikkuse eest läbirääkimistel. Just enne pulma on see nii vajalik, et oleks tunda positiivsust ja heasoovlikkust.

Igal juhul pange sama ägedalt edasi ja ehk teeme veel kunagi koostööd!

Ainult head !!!

Te olete ikka niiiiii super punt, ma täiega nautisin ja absoluutselt ka teised külalised. Tuli väga palju tagasisidet, et nii äge oli ja nii tore ja palju sai tantsida.

Mina igaljuhul olen teile kõvasti reklaami teinud.

Aga suur-suur aitäh veelkord! Mega, mega ägedad olete! No ja trummar täielik 5+. Ühesõnaga- te nii hästi machite kõik omavahel! Super,super!

Aitäh Teile!

Oleme nii rahul kui veel olla annab! Panite saali mõnuga jalga keerutama.

Aitäh aitäh aitäh!

Julgen teid teistele ka soovitada, teete oma tööd kogu südamest ja hingega.

Tagant järele mõeldes ei oleks keegi teine meie peole sobinudki, olite meie peo õnnestumises suureks osaks. Ja see avalugu Katre, omg, IMELINE.

Pange sama vingelt edasi, et ka teised peolised saaksid sama vinget ja ägedat bändi nautida nagu meie Joonasega ja meie külalised.

Tere, nii ägedad Roxykad!

Eilne päev kulus puhtalt suvepeo muljetele. Kõik tahtsid oma vaimustust jagada ja palusid kindlasti veel bändile edasi öelda, et te olite super!

Hei, Katre!

Mul nii hea meel, et laupäeval läks kõik nii hästi. Te olete ikka ülivinged ja pole kahtlustki, et iga kell võib teid soovitada.

Väga armas teist teha veel selline žest pruutpaarile pärast esinemist. Olete ikka megatublid! :)

Nii kahju, et pulmad on ainult ühe korra elus, mitte nagu sünnipäevad, mida saab iga aasta tähistada. See õhtu läks meie jaoks kuidagi nii kiirelt ja lennates- nüüd on pinge maas ja võiks need pulmad uuesti teha ja täiel rinnal igast minutist osa saada

Muidugi keegi pole öelnud, et sünnipäeva ei võiks pulmakleidi ja tiaaraga mõisas tähistada…

Roxykad– vauu! Me ise küll olime pidevalt lennus ja liiga palju teid nautida ei saanud, aga külalised olid teist lihtsalt vaimustuses. Ja see, et trepil meie loo esitasite, oli midagi nii armsat, et sõnu lihtsalt ei ole! Suur- suur tänu!

Hei, Katre

Suur tänu veelkord! Te olete ikka megad:) Ma sain ikka eile mitu korda bussis kiita, et kust ma sellise ägeda bändi leidsin:) Kindlasti ootame teid ka meile Tallinnasse külla detsembri kuu paiku.

Hei, armsad Roxykad!

Tahtsime Teiega jagada ülimalt positiivset tagasisidet pulmapeost.

Teete suurepärast tööd, tegite oma esinemist täie pühendumusega. Me jäime väga rahule ja sama võib külaliste kohta öelda. Sisuliselt nii kui lavale tulite, oli kogu kamp tantsupõrandal 🥰
Kindlasti kohtume veel tulevikus. Koostöö Teiega oli nii sujuv, elasite meie suurele päevale kaasa ja muutsite selle südmusega meie jaoks veel erilisemaks!

Aitäh, aitäh, aitäh, teile armsad!️

Tervitades

Olen oma töös näinud paljusid bände. Julgen öelda, et teen vahet heal ja tavalisel bändil. Roxy kindlasti kuulub heade hulka. Energia ja pühendumus paistab lavalt ka kõige suuremale võhikule kaugelt ära. Roxy- see ongi pidu ja möll. Kui ma mõnda peobändi kellegile peaksin soovitama siis esimesena tuleks kohe Roxy pähe.

Raske on alustada kuna emotsioone on nii palju 🙂 Katre ja bändiga koostööd teha on lihtsalt super. Nad olid nõus esitama meie tseremoonial Metsatöllu laulu ilma mingi küsimuseta ja meie teadsime, et Katre hääl on just nii võimas selle laulu jaoks ❤ Siiani tõusevad ihukarvad püsti, kui meenutame seda päeva! Kõik laulud, mida soovisime nad esitasid meile! See energia, mida ta edasi annab inimestele on võimas ja kirjeldamatu! Kui soovid, et kõik inimesed naudiksid pidu ja rockiksid sajaga, siis just Roxy tulebki kutsuda! Lihtsalt imeline ❤ See bänd teeb oma asja südamega!

Tere

Tahtsin veelkord öelda kui hea meel mul on, et meie pulmas mängisite. Saime külalistelt teie suunas üksnes kiidusõnu ja mitte vähe.

Tahtsin ka pulmakülalisena täiendavad tänusõnad edastada eilse super esituse eest! Pole tükk aega otse nii puhast vokaali kuulnud ja matkaraja tseremoonial olin ülimalt üllatunud. Nagu kuulsin, siis olete samuti Tartust ja päris kindlasti võtan teiega ühendust kui vähegi vajadust tekib elava muusika järele. Kõike kõige paremat! Üks mitmest Tarmost Tarmo pulmast :)

Tervitused teile!

Kirjutan igaks juhuks veel, kuigi eile juba saite meie kõigi poolt palavaid tänusõnu. Ma ütlen ausalt, ma pole end kunagi sellise peonaelana tundnud kui eile. Ma ei kuulnud muud kui õnnelikke õhkamisi, et kutsusin sellise bändi ja kust ma teid küll leidsin. Aitäh selle möllu eest, ärge siis peatuge enne kui kogu Eesti on sellist pidu saanud kogeda!

Vot see, mida teie teete on korralik musikaalne rusikas! Tänan vingelt esitatud lugude eest ja valutava kõri eest siis vist ka. Cheers!

Ansambel Roxy käis Foxway (endise nimega Replace) suvisel ühisüritusel esinemas juulis 2020. Eesti suvele iseloomulikult, kostitati nii meid kui ansambli liikmeid päikese, vihma ja tuultega, kuid see ei heidutanud kumbagi osapoolt. Tabades täpselt publiku vaibi, andis Roxy meeldejääva ning kaasakiskuva kontserdi ligi 200 pealisele kuulajaskonnale. Koostöö sujus meil tõrgeteta ning ootame põnevusega meie järgnevaid koostöövõimalusi. Aitäh Teile :)

Katre, sul on meeletult hea tämber ja suhtled rahvaga nii vabalt. Oli imeline õhtu, aitäh!

Tere, suur tänu, et muutsite meie päeva meeldejäävaks, koik olid VAIMUSTUSES BÄNDIST, eelkõige pruutpaar, no SUPER ❤ Soovin Teile edu ja jätkake samas vaimus!!!

Tere, meie täname eilse eest,  kõik oli super! Külalistelt väga positiivne tagasiside!

Roxy esines meie pulmas 2016 suvel, see oli nende esmane kogemus pulmaesinemisel. Kõik algas tantsuketti tantsides sees ja õues, ning siis ei istunud enam keegi paigal. Bänd Roxy oli meie pulmapeo möllu tõeline tugi. Läbi said tantsitud kõik võimalikud tantsude variandid. Meie kui ka peokülaliste arvates olid ja on nad #ülisuperbänd Väga elav bänd ning julgen soojalt soovitada kõigile, kes eelistavad pigem rokilikku tantsumuusikat ❤ :)

Pidasime 5. septembril 2020 Eesti- Soome pulmad Ohukotsu küünis ja 90 protsenti meie külalistest olid soomlased. Algselt oli meil plaanis ansambel Soomest kaasa võtta, et muusika oleks kõigile tuttav. Kaks nädalat enne pulmapäeva meie bänd siiski teatas, et nad ei pääse meie pulma ja olime ausalt öeldes üsnagi paanikas. Ega muud ei olnud teha kui hakata kohe otsima Eestist uut bändi, kellel võiks äkki õnnestuda ka paar soomekeelset lugu. Muidugi olid paljud ansamblid juba broneeritud, kuid peaaegu kõik nendest juba broneeritud bändidest soovitasid meile Ansamel Roxyt. Võtsimegi siis ühendust bändi täiesti võrratu lauljanna Katrega ja broneerisime Roxy esinema meie pulma, sest see oli neil imekombel vaba. Vaid kahe nädalaga õppisid nad ära mitte ühe, vaid neli soomekeelset laulu ja sellega päästsid ära nii meie kiriku tseremoonia kui ka meie esimese tantsu pulmapaarina. Roxy energia, professionaalsus ja repertuaari suurus oli rohkem, kui oleksime võinud kunagi isegi unistada! Meie külalised olid enamasti 30–40-aastased ja keegi neist ei jäänud laua taha istuma, vaid kõik olid tantsimas ja laule kaasa laulmas. Kui me mõtleme, mida Roxy kahe nädala etteteatamisajaga saavutada suutis, siis pikema etteteatamistähtajaga on nende piiriks vaid taevas. Soovitame Roxyt kogu südamest kõigile, kuna nad mitte ainult ei päästnud meie pidustusi, vaid tegid neist 2020 aasta parimad pidustused!

Hei. Te olete lihtsalt võrratud! Erilist sära lisab muidugi imekaunis punapäine solist, kui tuleleek oma temperamendiga. Lööb terve lava särama. Nagu ilutulestik. Kust tean, aga olime eilses pulmas 🥰

Tere Roxy! No millest ma alustan….kui sul on ikka niivõrd püss solist ja taustal sellised hurmurid, kellest igaühe peale võiks täiesti eraldi bändi ülesse ehitada, siis on kõikvõimalikud Grammyd jms auhinnad juba põhimõtteliselt asjasse sisse kirjutatud. Roxy puhul annab kõigele eelnevale veel erilist lisaväärtust see Katre oskab tõesti jõhkralt hästi laivis laulda, ning kogu see kirg ja energia mis lava pealt tuleb, paneb ka kõige jäigema puusa nõksuma ja jämedama jala tatsuma.

Olid meiega peol?

Kui Sulle tundub, et tahaksid veel mälestusteradadel käia, siis siin on  mõned Katre esitused saatest “Su nägu kõlab varsti tuttavalt”

https://play.tv3.ee/snkvt-katre-sepp-tones-and-i-dance-monkey-10351972

https://play.tv3.ee/snkvt-katre-sepp-nazareth-love-hurts-10353240

https://play.tv3.ee/snkvt-katre-sepp-patricia-kaas-mon-mec-a-moi-10354952